Menu
Sepetiniz

İade ve Değişim Politikamız

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün kusurlu çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde internet sitemizdeki İade ve Değişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün ücreti, ödeme yaptığınız yöntemle iade edilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün kusurlu çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde internet sitemizdeki İade ve Değişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün iade ve değişim talepleriniz için İade ve Değişim sayfasını kullanmanız gerekmektedir. İade ve değişim işleminizi tamamlamanız için gereken bilgi siz talep oluşturduktan sonra size müşteri temsilcilerimiz tarafından bildirilecektir.